dzisiaj: 73, wczoraj: 23
ogółem: 693 305
statystyki szczegółowe
W DNIACH 9-10.12.2017 NASZA DRUŻYNA ROZEGRA TURNIEJ W MARIAMPOLU..OTO SKŁAD
ŁAZARSKI MARCIN, KONOPKA MICHAŁ, GULC JAKUB, BERNACKI KACPER, MAJCZAK KACPER, WOROSZYŁO FILIP, SAROSIEK MICHAŁ, DRYL KRZYSZTOF, BORODA KAMIL, KRASOWSKI ADAM, ŻYŁKIEWICZ ŁUKASZ, ŁAZARSKI ADAM, GRABIŃSKI PATRYK, SZARKOWSKI MATEUSZ, DZIERŻANOWSKI KONRAD, DOLIDA KORNEL, WOŁOSIK KAJETAN ZAGÓRSKI FILIP
PROSZĘ ZROBIĆ BADANIA DOTYCZY OSÓB KTÓRYM SIĘ SKOŃCZYŁY ,W TEJ SPRAWIE PROSZĘ O KONTAKT Z TR.JANKIEM I MATEUSZEM
JEŚLI KOGOŚ NIE BĘDZIE PROSZĘ O PILNY KONTAKT Z TRENERAMI..POWOŁAMY KOLEJNĄ OSOBĘ..
OPIEKUNAMI NA WYJEŻDZIE BĘDĄ:ZENON SZALECKI(504477500) , MATEUSZ SZPICZKO(692245900)
ZBIÓRKA SOBOTA 6.30 WYJAZD 6.45 SP 37 UL.JAWOROWA, KOSZT 220ZŁ
PROSZĘ PRZYGOTOWAĆ NA WYJAZD DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT ORAZ KARTĘ EKUZ(EUROPEJSKA KARTA UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO)..KTO NIE MA PROSZĘ WYROBIĆ W SIEDZIBIE NFZ OD RĘKI
CHŁOPCY ZACZYNAJĄ KOLACJĄ KOŃCZĄ OBIADEM W NIEDZIELĘ..
PIERWSZY MECZ W SOBOTĘ OK.11.15 NASZEGO CZASU..12.15 CZASU LITEWSKIEGO
NAKŁADAMY DRESY KLUBOWE ZABIERAMY TORBY KOSZULKI ADIDAS KRÓTKI RĘKAW , PLUS CZARNE NIKE DŁUGI RĘKAW POMARAŃCZOWE SPODENKI I CZARNE GETRY(KTO NIE MA PROSZĘ ZAKUPIĆ) , OBOWIĄZKOWO ODZIEŻ TERMO RĘKAWICZKI ,CZAPKI
CHŁOPCY GRAJĄ NA PEŁNOWYMIAROWEJ HALI ALE TEMPERATURA NIE BĘDZIE PRZEKRACZAĆ 10STOPNI GRAMY NA SZTUCZNEJ NAWIERZCHNI PROSZĘ O BUTY LANKI ORAZ TURFY..
DO TORBY PAKUJEMY RZECZY OSOBISTE SKARPETKI PIDŻAMĘ ITP ...DO DOLNEJ BUTY DO GRANIA OCHRANIACZE, KLAPKI OBOWIĄZKOWO
POWRÓT W GODZINACH WIECZORNYCH W NIEDZIELĘ ..PROSZĘ RODZICÓW O KONTAKT Z TRENERAMI
W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT
9 DECEMBER
11.30 1. A1-A2 Sūduva – Marupe (1)
2. A3-A4 Rona 03 – Žalgirietis/balti (2)
12.15 3. B1-B2 Vilniaus FM - Tauras (1)
4. B3-B4 MOSP - Dainava (2)
13.00 5. C1-C2 Žalgirietis/žali – SDJUSŠOR-5 (1)
6. C3-C4 Brylant – Garliava (2)
13.45 7. A3-A1 Rona 03 – Sūduva (1)
8. A4-A2 Žalgirietis/balti–Marupe(2)
14.30 9. B3-B1 MOSP – Vilniaus FM (1)
10. B4-B2 Dainava – Tauras (2)
15.15 11. C3-C1 Brylant – Žalgirietis/žali (1)
12. C4-C2 Garliava – SDJUSŠOR-5(2)
16.00 13. A1-A4 Sūduva – Žalgirietis/balti (1)
14. A2-A3 Marupe – Rona 03 (2)
16.45 15. B1-B4 Vilniaus FM – Dainava (1)
16. B2-B3 Tauras – MOSP (2)
17.30 17. C1-C4 Žalgirietis/žali – Garliava (1)
18. C2-C3 SDJUSŠOR-5 – Brylant (2)
|
Mecze sparingowe |