PODAJĘ LISTĘ ZAWODNIKÓW NA TURNIEJ...
BRAMKARZE:, BOŁBOT MATEUSZ, ŁAZARSKI MARCIN
ZAWODNICY Z POLA: BERNACKI KACPER, MAJCZAK KACPER, SZARKOWSKI MATEUSZ, GULC JAKUB, SOBECKI STANISŁAW, ŁUPIŃSKI KORNEL, WORONOWICZ WOJCIECH, WOROSZYŁO FILIP, SAROSIEK MICHAŁ, BARTCZAK KACPER, DRYL KRZYSZTOF, ŁAZARCZYK ALEKS
JEDZIEMY AUTAMI OSOMOWYMI( POTRZEBNE 3 AUTA W SOBOTĘ I 3 NIEDZIELĘ)
PALIWO POKRYWAMY ZE SKŁADKI NA TURNIEJ..
STROJE CZARNO -POMARAŃCZOWE, DRESY REPREZENTACYJNE, OCHRANIACZE, SERCE DO WALKI...
W CIĄGU 2 DNI ROZEGRAMY 7 SPOTKAŃ KAŻDY Z KAŻDYM....
SKŁADKA 80 ZŁ OD OSOBY (WLICZONE SĄ OBIADY SOBOTA NIEDZIELA + POKRYCIE WPISOWEGO + PALIWO
KOGO NIE BĘDZIE PROSZĘ PISAĆ ,DZWONIĆ ...PILNIE
TRENER
WYJAZD W SOBOTĘ OK 7.50 WSTĘPNIE POWRÓT OK.19-20.00 SP 37
NIEDZIELA PODOBNIE OK.7.50 POWRÓT OK. 16-17.00 SP 37
TERMINARZ ROZGRYWEK „SPARTA CUP” - ROCZNIK 2006/2007
SOBOTA 27.08.2016R
- 9:00 – AKADEMIA2012 SUWAŁKI – AP SPARTA AUGUSTÓW - ……………… --- ………………..
- 9:30 – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – WIGRY SUWAŁKI I - ……………… --- ………………..
- 10:00 – POLONEZ WARSZAWA I – TALENT BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 10:30 – POLONEZ WARSZAWA II – MOSP BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 11:00 – AKADEMIA 2012 SUWAŁKI – WIGRY SUWAŁKI I - ……………… --- ………………..
- 11:30 – AP SAPRTA AUGUSTÓW – TALENT BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 12:00 – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – MOSP BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 12:30 – POLONEZ WARSZAWA I – POLONEZ WARSZAWA II- ……………… --- ………………..
- 13:00 – Akademia2012 SUWAŁKI – TALENT BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 13:30 – WIGRY SUWAŁKI I – MOSP BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 14:00 – AS SPARTA AUGUSTÓW – POLONEZ WARSZAWA II - ……………… --- ………………..
- 14:30 – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – POLONEZ WARSZAWA I - ……………… --- ………………..
- 15:00 – AKADEMIA 2012 SUWAŁKI – MOSP BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 15:30 – TALENT BIAŁYSTOK – POLONEZ WARSZAWA II - ……………… --- ………………..
- 16:00 – AP SAPRTA AUGUSTÓW – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 16:30 – WIGRY SUWAŁKI I – POLONEZ WARSZAWA I - ……………… --- ………………..
17..30 PLANOWANY JEST REJS STATKIEM...
NIEDZIELA 28.08.2016R
- 9:00 – TALENT BIAŁYSTOK – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 9:30 – WIGRY SUWAŁKI I – AP SPARTA AUGUSTÓW - ……………… --- ………………..
- 10:00 – AKADEMIA 2012 SUWAŁKI – POLONEZ WARSZAWA II - ……………… --- ………………..
- 10:30 – MOSP BIAŁYSTOK - POLONEZ WARSZAWA I - ……………… --- ………………..
- 11:00 – TALENT BIAŁYSTOK – WIGRY SUWAŁKI I - ……………… --- ………………..
- 11:30 – POLONEZ WARSZAWA II – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 12:00 – AKADEMIA 2012 SUWAŁKI – POLONEZ WARSZAWA I - ……………… --- ………………..
- 12:30 – MOSP BIAŁYSTOK – AP SPARTA AUGUSTÓW - ……………… --- ………………..
- 13:00 – POLONEZ WARSZAWA II – WIGRY SUWAŁKI I - ……………… --- ………………..
- 13:30 – POLONEZ WARSZAWA I – AP SAPRTA AUGUSTÓW- ……………… --- ………………..
- 14:00 – AKADEMIA 2012 SUWAŁKI – WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
- 14:30 – MOSP BIAŁYSTOK – TALENT BIAŁYSTOK - ……………… --- ………………..
15:00 ZAKOŃCZENIE