MOSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 06 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 98, wczoraj: 232
ogółem: 136 872

statystyki szczegółowe

ateitis cup 2013

Group A

 

1. „MOSP Jagiellonia-1“ (Bialystok, POL)

2. „Ateitis“ (Vilnius, LIT)

3. „Dinamo“ (Minsk, BLR)

4. „Marupe“ (Marupe, LAT)

5. „Babite“ (Riga, LAT)

Group B

 

1. „Minsk“ (Minsk, BLR)

2. „MOSP-Jagiellonia-2“ (Bialystok, POL)

3. „Skonto“ (Riga, LAT)

4. BFA (Vilnius, LIT)

5. „Ąžuolas“ (Kaunas, LIT)

6. „Kauguri“ (Jurmala, LAT)

29 November

 

1. 13.00. A2-A4 „Ateitis“ – „Marupe“ (3)

2. 13.40. A3-A5 „Dinamo“ Minsk – „Babite“ (3)

 

3. 14.20. B1-B6 „Minsk“ – „Kauguri“ (3)

4. 15.00. B2-B5 „MOSP-Jagiellonia-2“ – „Ąžuolas“ (3)

 

5. 15.40. B3-B4 „Skonto“ – BFA (1)

6. 15.40. A1-A4 „MOSP Jagiellonia-1“ – „Marupe“ (2)

7. 15.40. A2-A5 „Ateitis“ – „Babite“ (3)

 

8. 16.20. B5-B1 „Ąžuolas“ – „Minsk“ (1)

9. 16.20. B6-B4 „Kauguri“ – BFA (2)

10. 16.20. B2 – B3 „MOSP Jagiellonia-2“ – „Skonto“ (3)

30 November

 

11. 13.00. A1-A3 „MOSP Jagiellonia-1“ – „Dinamo“ Minsk (3)

12. 13.40. B5 – B3 „Ąžuolas“ – „Skonto“ (3)

 

13. 14.20. A2 – A3 „Ateitis“ – „Dinamo“ Minsk (3)

14. 15.00. B6 – B2 „Kauguri“ – „MOSP Jagiellonia-2“ (3)

 

15. 15.40. A4 – A5 „Marupe“ – „Babite“ (3)

16. 16.20. A2 – A1 „Ateitis“ – „MOSP Jagiellonia-1“ (3)

 

17. 17.00. B3-B1 „Skonto“ – „Minsk“ (3)

18. 17.00. B4-B2 BFA – „MOSP Jagiellonia-2“ (4)

 

19. 17.40. B5-B6 „Ąžuolas“ – „Kauguri“ (3)

20. 17.40. A4 – A3 „Marupe“ – „Dinamo“ Minsk (4)

 

21. 18.20. A1 – A5 „MOSP Jagiellonia-1“ – „Babite“ (3)

22. 18.20. B1 – B4 „Minsk“ – BFA (4)

 

23. 19.00. B3 –B6 „Skonto“ – „Kauguri“ (3)

24. 19.00. B1 – B2 „Minsk“ – „MOSP Jagiellonia-2“ (4)

 

25. 19.40. B4 – B5 BFA – „Ąžuolas“ (4)

 

1 December

 

Play-off matches 5-8 places

26. 9.00. A/3 – B/4 (3)

 

Matches 9-11 places

27. 9.00. A5 – B6 (4)

 

Play-off matches 5-8 places

28. 9.40. B/3 – A/4 (4))

 

Play-off matches 1-4 places

29. 9.40. A/1 – B/2 (3)

30. 10.20. B/1 – A2 (3)

 

Matches 9-11 places

31. 10.20. B5 – A5 (4)

 

32. 11.00. Match 7 place (3)

 

Matches 9-11 places

33. 11.40. B6 – B5 (4)

 

34. 12.20. Match 5 place (3)

 

35. 13.00. Match 3 place (3)

36. 13.00. Match 1 place (1)

 

13.40. Tournament closing ceremony

Komentavimo galimybė išjungta.

 

Reklama

Losowa galeria

TURNIEJ MOŃKI 24.03.2013
Ładowanie...

Kalendarium

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

26

10-2014

niedziela

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

29

10-2014

środa

30

10-2014

czwartek

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar